Assessed value
$132,700
$77,900 bldg · $54,800 land
Est. annual tax
$3,986
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R90
Year built
2001
1,229 sqft
Building
- Style
- Cape
- Year built
- 2001
- Living area
- 1,229 sqft · 1.4 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
- Heat
- Hot Water · Oil
Recorded sales
Feb 1, 2002
Bk/Pg OPM-10154
More on Hard Rock Rd