Skip to main content

Parcel · Map 35 5 7

1377 GUERNSEYTOWN RD

Owner: PETRO MICHAEL D & JENNA L SURV

Assessed value

$343,500

$251,700 bldg · $91,800 land

Est. annual tax

$10,319

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2018

2,468 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2018
Living area
2,468 sqft · 1.0 story