Skip to main content

Parcel · Map 36 29 22

1160 LITCHFIELD RD

Owner: ZABOROWSKI JOHN J & MARY A

Assessed value

$152,100

$90,400 bldg · $61,700 land

Est. annual tax

$4,569

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1992

1,288 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
1,288 sqft · 1.0 story

1160 LITCHFIELD RD — Watertown Land Records