Skip to main content

Parcel · Map 21 26 8A

1594 LITCHFIELD RD

Owner: FOURNIER MARK E & PATRICIA A

Assessed value

$141,200

$79,500 bldg · $61,700 land

Est. annual tax

$4,242

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1996

1,290 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,290 sqft · 1.0 story