Skip to main content

Parcel · Map 23 28A 14

133 APPLE HILL DR

Owner: LODGE RAYMOND & ANNE

Assessed value

$273,500

$208,300 bldg · $65,200 land

Acreage

Land use

Residential

R90

Year built

2002

3,128 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2002
Living area
3,128 sqft · 2.0 stories

133 APPLE HILL DR — Watertown Land Records