Skip to main content

Parcel · Map 118 17B 20

375 ARTILLERY RD

Owner: DESCHAINE GINA M

Assessed value

$201,800

$136,400 bldg · $65,400 land

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1996

2,304 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1996
Living area
2,304 sqft · 2.0 stories