Skip to main content

Parcel · Map 145 224 11

88 WOODVINE AVE

Owner: XHURI AMARILDO

Assessed value

$111,200

$70,600 bldg · $40,600 land

Est. annual tax

$3,340

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1986

1,475 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1986
Living area
1,475 sqft · 1.4 stories

88 WOODVINE AVE — Watertown Land Records