Skip to main content

Parcel · Map 142 85 15

99 LOVLEY DR

Owner: GRAZIANO PALMA

Assessed value

$235,100

$172,400 bldg · $62,700 land

Est. annual tax

$7,062

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2012

2,024 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2012
Living area
2,024 sqft · 1.0 story