Skip to main content

Parcel · Map 142 85 18

59 LOVLEY DR

Owner: DAPONTE THOMAS E & KELLY A

Assessed value

$248,800

$186,200 bldg · $62,600 land

Est. annual tax

$7,474

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2012

2,346 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2012
Living area
2,346 sqft · 2.0 stories