Skip to main content

Parcel · Map 52 6B 9

32 CURTISS LN

Owner: QUICQUARO RONALD M & DAWN K

Assessed value

$303,300

$223,400 bldg · $79,900 land

Est. annual tax

$9,111

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2018

2,528 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2018
Living area
2,528 sqft · 2.0 stories