Skip to main content

Parcel · Map 52 6B 4

125 CURTISS LN

Owner: POIDOMANI JOHN V SR & LORETTA A

Assessed value

$299,000

$217,000 bldg · $82,000 land

Est. annual tax

$8,982

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2008

2,844 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2008
Living area
2,844 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hydro · Oil

Recorded sales

  1. Jul 1, 2008

    Bk/Pg OPM-70195

    $668,746

More on Curtiss Ln