Skip to main content

Parcel · Map 164 45 19B

82 ROSA DR

Owner: DESIMONE ANTHONY & LUCIA

Assessed value

$376,800

$302,500 bldg · $74,300 land

Est. annual tax

$11,319

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2008

4,107 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2008
Living area
4,107 sqft · 2.0 stories

82 ROSA DR — Watertown Land Records