Skip to main content

Parcel · Map 164 45 19A

83 ROSA DR

Owner: TANCREDI STEFANO

Assessed value

$335,000

$247,500 bldg · $87,500 land

Est. annual tax

$10,063

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2008

3,095 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2008
Living area
3,095 sqft · 2.0 stories