Skip to main content

Parcel · Map 119 17B 5

67 FLINTLOCK RD

Owner: FUCCI JOSEPH

Assessed value

$175,800

$116,600 bldg · $59,200 land

Est. annual tax

$5,281

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2018

1,348 sqft

Building

Style
High Ranch
Year built
2018
Living area
1,348 sqft · 2.0 stories

67 FLINTLOCK RD — Watertown Land Records