Skip to main content

Parcel · Map 167 23 3A

307 AUNT OLIVE RD

Owner: KALENAUSKAS JOHN M

Assessed value

$236,700

$172,200 bldg · $64,500 land

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

1998

2,821 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1998
Living area
2,821 sqft · 1.4 stories