Skip to main content

Parcel · Map 156 21 11

17 AUNT OLIVE RD

Owner: MAYNARD ADAM

Assessed value

$201,500

$140,200 bldg · $61,300 land

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2003

1,203 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
2003
Living area
1,203 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. May 23, 2011

    Bk/Pg OPM-100132

    $236,000

More on Aunt Olive Rd