Skip to main content

Parcel · Map 154 9810X 19

77 DELHURST DR

Owner: LOMBARDI PATRICIA ANN

Assessed value

$133,100

$86,900 bldg · $46,200 land

Est. annual tax

$3,998

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,140 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1990
Living area
1,140 sqft · 1.0 story