Skip to main content

Parcel · Map 150 21 41

917 BUNKER HILL RD

Owner: CIARLO CARLO

Assessed value

$131,500

$79,100 bldg · $52,400 land

Est. annual tax

$3,950

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1990

1,120 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,120 sqft · 1.0 story