Skip to main content

Parcel · Map 150 20A 45

72 HEDGEROW DR

Owner: SARDANA CHANDER M & SUNITA

Assessed value

$200,500

$134,100 bldg · $66,400 land

Est. annual tax

$6,023

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1994

1,652 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,652 sqft · 1.0 story

72 HEDGEROW DR — Watertown Land Records