Skip to main content

Parcel · Map 150 20A 47

60 HEDGEROW DR

Owner: BROWN MICHAEL L & AUDREY E

Assessed value

$184,700

$119,800 bldg · $64,900 land

Est. annual tax

$5,548

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

1992

1,608 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
1,608 sqft · 1.0 story
Exterior
Aluminum Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jun 26, 2008

    Bk/Pg OPM-70183

    $329,900

More on Hedgerow Dr