Skip to main content

Parcel · Map 154 258 8A

168 CAPEWELL AVE

Owner: RODRIGUEZ ERICA S

Assessed value

$113,100

$62,600 bldg · $50,500 land

Est. annual tax

$3,398

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1992

960 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
960 sqft · 1.0 story
Exterior
Wood Shingles
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Sep 3, 2020

    Bk/Pg OPM-19386

    $161,570

More on Capewell Ave