Skip to main content

Parcel · Map 154 9810X 28

6 ELMHURST LN

Owner: SHEPHERD KERRY A

Assessed value

$155,100

$105,300 bldg · $49,800 land

Est. annual tax

$4,659

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1990

1,267 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1990
Living area
1,267 sqft · 1.0 story

6 ELMHURST LN — Watertown Land Records