Skip to main content

Parcel · Map 141 20 13

774 MIDDLEBURY RD

Owner: SMOLLEY DEBORAH

Assessed value

$143,300

$91,700 bldg · $51,600 land

Est. annual tax

$4,305

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2006

1,240 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2006
Living area
1,240 sqft · 1.0 story