Skip to main content

Parcel · Map 144 97 165

50 SILLS DR

Owner: TORRES REYNALDO

Assessed value

$139,400

$93,200 bldg · $46,200 land

Est. annual tax

$4,188

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2000

1,236 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
2000
Living area
1,236 sqft · 1.0 story