Skip to main content

Parcel · Map 144 97 155

45 SILLS DR

Owner: WALDRON THOMAS J & MARILYN

Assessed value

$141,400

$92,900 bldg · $48,500 land

Est. annual tax

$4,248

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,248 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,248 sqft · 1.0 story

45 SILLS DR — Watertown Land Records