Skip to main content

Parcel · Map 144 220 3B

80 CLERMONT ST

Owner: ASETTA RICHARD L TRUSTEE OF; ASETTA ADELINE V IRREVOCABLE TRST

Assessed value

$126,800

$79,800 bldg · $47,000 land

Est. annual tax

$3,809

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1990

1,120 sqft

Owner mailing

80 CLERMONT ST, OAKVILLE, CY

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,120 sqft · 1.0 story