Skip to main content

Parcel · Map 133 217 32A

59 SUNSET AVE

Owner: FABLE DWIGHT

Assessed value

$148,900

$102,600 bldg · $46,300 land

Est. annual tax

$4,473

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

2001

2,400 sqft

Building

Style
Duplex
Year built
2001
Living area
2,400 sqft · 2.0 stories