Skip to main content

Parcel · Map 144 97 76

48 AVALON AVE

Owner: KOGUT JOSEPH H

Assessed value

$125,700

$78,700 bldg · $47,000 land

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,188 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1990
Living area
1,188 sqft · 1.0 story

48 AVALON AVE — Watertown Land Records