Skip to main content

Parcel · Map 148 19 1M

569 LAKE WINNEMAUG RD

Owner: PERIN DEBRA

Assessed value

$263,600

$196,500 bldg · $67,100 land

Est. annual tax

$7,919

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R70

Year built

2000

3,068 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2000
Living area
3,068 sqft · 2.0 stories