Skip to main content

Parcel · Map 145 237 1

123 COLONIAL ST

Owner: RIDOLFI CLAUDIO ROBERTO

Assessed value

$150,800

$109,600 bldg · $41,200 land

Est. annual tax

$4,530

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1996

1,613 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1996
Living area
1,613 sqft · 1.4 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Apr 19, 2018

    Bk/Pg OPM-17186

    $147,000

More on Colonial St