Skip to main content

Parcel · Map 123 200 19

125 PLEASANT VIEW AVE

Owner: KOVAL JOHANNA

Assessed value

$145,300

$101,800 bldg · $43,500 land

Est. annual tax

$4,365

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1994

1,632 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1994
Living area
1,632 sqft · 1.0 story