Skip to main content

Parcel · Map 123 200 26

27 PLEASANT VIEW AVE

Owner: GREIDER WILLIAM H & ELAINE M

Assessed value

$112,400

$68,300 bldg · $44,100 land

Est. annual tax

$3,376

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1984

1,357 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1984
Living area
1,357 sqft · 1.4 stories