Skip to main content

Parcel · Map 135 193B 11

105 LILAC AVE

Owner: HOEK RICHARD A & HOLLY J

Assessed value

$99,500

$63,400 bldg · $36,100 land

Est. annual tax

$2,989

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

1,058 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,058 sqft · 1.0 story