Skip to main content

Parcel · Map 134 195 8

78 TURNER AVE

Owner: BELVAL MICHAEL & ETALS; BELVAL GEORGE R & JUDITH A - LIFE USE

Assessed value

$93,500

$56,300 bldg · $37,200 land

Est. annual tax

$2,809

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1994

1,011 sqft

Building

Style
Old Style
Year built
1994
Living area
1,011 sqft · 1.8 stories

78 TURNER AVE — Watertown Land Records