Skip to main content

Parcel · Map 134 195 7

72 TURNER AVE

Owner: POTTS DARRIN & DARICE

Assessed value

$137,500

$112,400 bldg · $25,100 land

Est. annual tax

$4,131

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2015

899 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2015
Living area
899 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Jan 29, 2016

    Bk/Pg OPM-15093

    $185,000

More on Turner Ave