Skip to main content

Parcel · Map 123 200 5

52 PLEASANT VIEW AVE

Owner: SNOW KAREN

Assessed value

$95,600

$50,200 bldg · $45,400 land

Est. annual tax

$2,872

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1991

902 sqft

Building

Style
Conventional
Year built
1991
Living area
902 sqft · 1.0 story