Skip to main content

Parcel · Map 125 193B 7A

39 LILAC AVE

Owner: ROMAINE DAVID & LISA

Assessed value

$83,100

$51,700 bldg · $31,400 land

Est. annual tax

$2,496

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1993

880 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1993
Living area
880 sqft · 1.0 story

39 LILAC AVE — Watertown Land Records