Skip to main content

Parcel · Map 113B 165 4

87 HILLCREST AVE

Owner: CAVALLO MICHAEL J & OUELLETTE STACY L

Assessed value

$121,400

$79,000 bldg · $42,400 land

Est. annual tax

$3,647

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RG

Year built

1993

1,741 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1993
Living area
1,741 sqft · 1.4 stories

87 HILLCREST AVE — Watertown Land Records