Assessed value
$91,200
$53,100 bldg · $38,100 land
Est. annual tax
$2,740
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1992
960 sqft
Building
- Style
- Conventional
- Year built
- 1992
- Living area
- 960 sqft · 1.8 stories
- Exterior
- Aluminum Siding
- Heat
- Hot Water · Oil
Recorded sales
Sep 4, 2015
Bk/Pg OPM-14286
More on Edgewood Rd