Skip to main content

Parcel · Map 126 194 5

26 PINERIDGE DR

Owner: BERNACKI GARY C JR & WICHROWSKI SUSAN M

Assessed value

$209,300

$151,300 bldg · $58,000 land

Est. annual tax

$6,287

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2005

2,519 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2005
Living area
2,519 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Sep 30, 2016

    Bk/Pg OPM-15336

    $350,000

More on Pineridge Dr