Skip to main content

Parcel · Map 113B 141 6

151 HILLCREST AVE

Owner: PERUGINI CARLO & ET ALS

Assessed value

$128,900

$84,000 bldg · $44,900 land

Est. annual tax

$3,872

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

2,036 sqft

Building

Style
Two Family
Year built
1992
Living area
2,036 sqft · 2.0 stories