Skip to main content

Parcel · Map 113B 100A 14

52 STEPHANIE LN

Owner: BRAATZ LISA LANE

Assessed value

$200,300

$139,400 bldg · $60,900 land

Est. annual tax

$6,017

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2003

1,724 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
1,724 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Sep 25, 2003

    Bk/Pg OPM-20430

    $305,000

More on Stephanie Ln