Skip to main content

Parcel · Map 113B 100A 8

9 STEPHANIE LN

Owner: BARTOLI PATSY & STEPHANIE

Assessed value

$218,700

$167,500 bldg · $51,200 land

Est. annual tax

$6,570

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

2003

2,260 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
2,260 sqft · 2.0 stories