Skip to main content

Parcel · Map 135 193D 19

162 SHAW FARM RD

Owner: YOUSEF LINA

Assessed value

$156,800

$102,100 bldg · $54,700 land

Est. annual tax

$4,710

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R30

Year built

2002

1,384 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2002
Living area
1,384 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Feb 25, 2022

    Bk/Pg OPM-21180

    $257,500
  2. Aug 19, 2002

    Bk/Pg OPM-10377

    $180,000

More on Shaw Farm Rd