Skip to main content

Parcel · Map 114B 155 1

88 FIUME ST

Owner: MANCINI LYNN M

Assessed value

$130,100

$85,000 bldg · $45,100 land

Est. annual tax

$3,908

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1992

996 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1992
Living area
996 sqft · 1.0 story
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Aug 11, 2016

    Bk/Pg OPM-15277

    $182,000

More on Fiume St