Assessed value
$108,700
$73,200 bldg · $35,500 land
Est. annual tax
$3,265
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1996
1,152 sqft
Building
- Style
- Colonial
- Year built
- 1996
- Living area
- 1,152 sqft · 2.0 stories
- Exterior
- Vinyl Siding
- Heat
- Hot Water · Oil
Recorded sales
Aug 10, 2022
Bk/Pg OPM-21418
Apr 16, 2018
Bk/Pg OPM-17181
Aug 2, 2010
Bk/Pg OPM-90220
More on Sunny Ln