Assessed value
$133,400
$92,100 bldg · $41,300 land
Est. annual tax
$4,007
30.04 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
R125
Year built
1994
1,140 sqft
Building
- Style
- Raised Ranch
- Year built
- 1994
- Living area
- 1,140 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Vinyl Siding
- Heat
- Electric Baseboard · Electric
Recorded sales
Sep 2, 2003
Bk/Pg OPM-20409
More on Flagg Ave