Skip to main content

Parcel · Map 114B 160 5A

118 PARKMAN ST

Owner: LUKASAVAGE IRENE

Assessed value

$147,700

$103,900 bldg · $43,800 land

Est. annual tax

$4,437

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1990

1,405 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1990
Living area
1,405 sqft · 1.0 story

118 PARKMAN ST — Watertown Land Records