Skip to main content

Parcel · Map 126 188 1

177 BUSHNELL AVE

Owner: MARSHALL CHERI & ROBERT

Assessed value

$67,600

$32,700 bldg · $34,900 land

Est. annual tax

$2,031

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1976

804 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1976
Living area
804 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Air No Duct · Oil

Recorded sales

  1. Jul 27, 2007

    Bk/Pg OPM-60268

    $90,000

More on Bushnell Ave