Skip to main content

Parcel · Map 115A 186 15

178 PARKMAN ST

Owner: COLE ELSIE B

Assessed value

$123,000

$73,400 bldg · $49,600 land

Est. annual tax

$3,695

30.04 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

R125

Year built

1996

1,092 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1996
Living area
1,092 sqft · 1.0 story